צרו קשר

נשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה

אודות

בייקר טילי הינו שמה המסחרי של הורוביץ עידן סבו טבת & כהן טבח & אנזל הנמנית על תשע הפירמות המובילות בישראל למתן שירותי חשבונאות וביקורת, ייעוץ מס, שירותים כלכליים ייעוץ אסטרטגי.

בייקר טילי הינה חברה בפירמה הבינלאומית Baker Tilly International, המדורגת בין שמונה רשתות ראיית החשבון הגדולות בעולם, ומאגדת 165 פירמות ב- 145 מדינות ומעסיקה מעל 34,000 איש ברחבי הגלובוס והנה זוכת פרס "רשת השנה העולמית לשנת 2016" שהוענק לנו ע"י  ה IAB.

גישת השירות שלנו מבוססת על שיבוצם של שני שותפים לשירותו של כל לקוח, שותף מוביל ושותף מלווה, המגבים זה את זה.  אנו מעמידים לשירות לקוחותינו צוות מיומן, המשלב ניסיון מעשי רב שנים וידע תיאורטי נרחב, דבר המבטיח כי השירות שניתן יענה על ציפיותיכם ודרישותיכם. 

לבייקר טילי מגוון לקוחות רחב: תאגידים רב לאומיים, חברות ציבוריות משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות , חברות פרטיות קטנות ובינוניות (המאוגדות תחת חטיבת ה SMB)  ויחידים.

לשותפים ולמנהלים הבכירים שלנו ידע וניסיון עסקי נרחב ומומחיות בתחומים מקצועיים רבים. 
גישתנו היא  להרכיב ולהציג את התמונה הכוללת ללקוח בבהירות ובאובייקטיביות ומתוך הבנת האסטרטגיה ארוכת הטווח של הלקוחות ובעצה אחת עמם לזהות הזדמנויות ולהגיב לאתגרים.

165 פירמות בינלאומיות מתאחדות על פני ארבעה אזורים גיאוגרפיים ופועלים בשיתוף ידע ומשאבים ובהתאם לגישה העסקית שלנו מנגישים את העוצמה של הרשת הגלובלית כדי לספק תוצאות יוצאות דופן ללקוחות ברחבי העולם.

 

אודות - בייקר טילי

ליצירת קשר לחצו בבקשה כאן

או התקשרו לטלפון 072-2727950 // 050-5357489

 

 

 

 

 

 

 

הורוביץ עידן סבו טבת & כהן טבח הינה פירמה עצמאית ברשת הבינלאומית בייקר טילי אינטרנשיונל.
Baker Tilly International Limited הינה פירמה בריטית. כל פירמה החברה ברשת הינה ישות משפטית בפני עצמה וכל אחת מהפירמות ברשת מגדירה עצמה כך. הורוביץ עידן סבו טבת & כהן טבח אינה הסוכנת של בייקר טילי אינטרנשיונל ואינה רשאית להתקשר בשם Baker Tilly International או להתחייב כ- Baker Tilly International. להורוביץ עידן סבו טבת & כהן טבח, או מי מהפירמות העצמאית האחרות של Baker Tilly International לא קיימת חבות לכל פעולה, הזנחה או מחדל של פירמה אחרת ברשת. השם Baker Tilly והלוגו הקשור אליו נמצאים בשימוש תחת רשיון שהוענק על ידי Baker Tilly International.