התרחבות הפירמה בתחום ה- SMB

בייקר טילי ישראל, המדורגת בין שמונה רשתות ראיית החשבון הגדולות בישראל, מודיעה על התרחבות בתחום ה- SMB

זהו מהלך אסטרטגי שמטרתו להנגיש את המגוון הרחב של השירותים המקצועיים ומתוך מטרה לייצר ערך מוסף עסקי לחברות SMB המהוות כ- 97% מסך העסקים בישראל

אנו שמחים להודיע על מיזוג עם פירמת רואי החשבון "דוד אנזל ושות" פירמה ותיקה ומכובדת שהוקמה לפני 32 שנים, המספקת שירותים מקצועיים ללקוחות SMB (עסקים קטנים ובינוניים) בעיקר באזור השרון.

מיזוג זה הנו תוצר של אסטרטגיה ברורה - שילוב של הרחבת הנוכחות הגיאוגרפית בישראל לצד היצע רחב של יכולות מקצועיות, נוכחות גלובלית משמעותית ושמירה על יחס ומעורבות אישית – להעצמת המומחיות של בייקר טילי ישראל בתחום ה- SMB, וחיזוק מעמדה כמובילה בקטגוריה זו. מהלך זה הינו חלק ממכלול של פעולות להמשך התאמת ושדרוג תמידי של ארגז הכלים המועמד לרשות הלקוחות, כך שיתאים למציאות העסקית של שנת 2018.

ד"ר איל הורוביץ יו"ר ו CEO של בייקר טילי ישראל: "מיזוגה של פירמת אנזל, פירמה עם הון אנושי מהמעלה הראשונה המורגלת במתן שירות מקצועי ואיכותי, הנו חלק מאסטרטגיה ברורה שאנו מובילים משנת 2013 להתמקד ולייצר ערך עסקי מותאם ללקוחות SMB – ולהנגיש שירותים איכותיים שעד כה היו מנת חלקם של החברות הגדולות במשק.
אני בטוח שהקרבה הפיזית ללקוחות באזור השרון תוביל לקפיצת מדרגה נוספת בפעילות חטיבת ה-SMB של בייקר טילי בישראל".

רו"ח אוהד אנזל – מנכ"ל "דוד אנזל ושות' ": "אני מאמין שהשותפות החדשה עם בייקר טילי תדע לייצר ערך משמעותי ללקוחות המשרד תוך שמירה על רמת השירות אליה הם מורגלים, ולנו כפירמה עם שורשים חזקים באזור השרון – את המעטפת מקצועית ובינלאומית מהמעלה הראשונה שתתמוך בהמשך צמיחה וחיזוק מעמדנו כרואי החשבון המובילים של אזור השרון".