אודות בייקר טילי

מי אנחנו?

בייקר טילי הינו שמה המסחרי של הורוביץ עידן סבו טבת & כהן טבח – אנחנו למעשה שותפות – מתוקף החוק שמחייב אותנו (ואת כל פירמות רואי החשבון) כיוון שישנה אחריות אישית של השותפים בחתימה על דוחות כספיים.
כיום בייקר טילי בישראל נמנית על הפירמות המובילות בישראל למתן שירותי חשבונאות וביקורת, ייעוץ מס, שירותים כלכליים, ייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי בינלאומי ועוד.

יחס מקצועי ואישי לכל לקוח

אנחנו פירמה גדולה, אבל לא ענקית, השותפים והמנהלים הבכירים האמונים על הלקוחות – הם שבקיעים בכל הנתונים המקצועיים ואחראים אישית על הקשר והתוצרים המקצועיים.

בכל התקשרות עם לקוח אנו ממנים שותף ו/או מנהל התקשרות – שתפקידו לרכז את סך הפעילות מול הלקוח – בכל ההיבטים המקצועיים.

אודות - בייקר טילי

מענה מקצועי איכותי ושלם ללקוחות הפירמה

כחלק מרשת בינלאומית מובילה חלים עלינו סטנדרטים מקצועיים איכותיים. בדומה למקובל בעולם פיתחנו יכולות מקצועיות במנעד רחב של תחומים המשיקים לליבת הפעילות שלנו, מתוך מטרה לתמוך בלקוחות שלנו בכל ההיבטים המקצועיים הדרושים להם ובהם אנו יכולים לייצר להם ערך (ראו שירותים). בנוסף, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע חיצוניים ייעודיים להם מיומנויות ספציפיות על מנת לתת מענה לכל צורך הנדרש ללקוחות הפירמה.

Now, for tomorrow

0 K
כוח אדם
0
מדינות
0
פירמות

חלק מלקוחות בייקר טילי בישראל (אותם מותר לנו להציג…)

כיועצים ורואי חשבון אנו מטפלים בחברות ציבוריות, קבוצות אחזקה מהגדולות במשק הישראלי, משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות –
מחד 
ומאידך, על לקוחותינו נמנים עסקים קטנים ובינוניים – סטרטאפים, הייטק, יצואנים, יבואנים, יצרנים, נותני שירותים, מומחיות מרובת שנים בתחום הנדל"ן ועוד.

אנחנו עובדים באופן שוטף מול כל בתי ההשקעות, הבנקים וחברות הביטוח, כך שהשם בייקר טילי מהווה תו תקן איכותי בקרב כל הגופים המרכזיים במשק.

לודן הנדסה ישראל בע״מ
קבוצת גבאי
Ness
MirLand
דוניץ
Space IL
חילן Hilan
גינדי G השקעות
Aspen
פרשקובסקי
Lesico LTD
Infimer
לחצו כאן לפרטים
Join Us Now


להרשמה לשבוע המיסים של בייקר טילי לחץ כאן

Baker Tilly