אודות בייקר טילי

מי אנחנו?

בייקר טילי הינו שמה המסחרי של הורוביץ עידן סבו טבת & כהן טבח – אנחנו למעשה שותפות – מתוקף החוק שמחייב אותנו (ואת כל פירמות רואי החשבון) כיוון שישנה אחריות אישית של השותפים בחתימה על דוחות כספיים.
כיום בייקר טילי בישראל נמנית על הפירמות המובילות בישראל למתן שירותי חשבונאות וביקורת, ייעוץ מס, שירותים כלכליים, ייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקי בינלאומי ועוד.

יחס מקצועי ואישי לכל לקוח

אנחנו פירמה גדולה, אבל לא ענקית, השותפים והמנהלים הבכירים האמונים על הלקוחות – הם שבקיעים בכל הנתונים המקצועיים ואחראים אישית על הקשר והתוצרים המקצועיים.

בכל התקשרות עם לקוח אנו ממנים שותף ו/או מנהל התקשרות – שתפקידו לרכז את סך הפעילות מול הלקוח – בכל ההיבטים המקצועיים.

אודות - בייקר טילי

מענה מקצועי איכותי ושלם ללקוחות הפירמה

כחלק מרשת בינלאומית מובילה חלים עלינו כללים מקצועיים מחמירים מאוד, בנוסף פיתחנו יכולות מקצועיות במנעד רחב של תחומים המשיקים לליבת הפעילות שלנו, מתוך מטרה לתמוך בלקוחות שלנו בכל ההיבטים המקצועיים הדרושים להם (ראו שירותים). בנוסף, אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע ספציפיים להם מיומנויות ספציפיות וברמה איכותית גבוהה לענות על כל מקרה שנדרש ללקוחות הפירמה.

Now, for tomorrow

0 K
כוח אדם
0
מדינות
0
פירמות

אנו מסייעים ללקוחות שלנו בכל ההיבטים המקצועיים הדרושים להם

כרואי חשבון אנו מבקרים דוחות כספיים של חברות ציבוריות, קבוצות אחזקה מהגדולות במשק הישראלי, משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות –
מחד 
ומאידך, על לקוחותינו נמנים עסקים קטנים ובינוניים – סטרטאפים, הייטק, יצואנים, יבואנים, יצרנים, נותני שירותים, מומחיות מרובת שנים בתחום הנדל"ן ועוד.

אנחנו עובדים באופן שוטף מול כל בתי ההשקעות, הבנקים וחברות הביטוח, כך שהשם בייקר טילי מהווה תו תקן איכותי בקרב כל הגופים המרכזיים במשק.

לודן הנדסה ישראל בע״מ
קבוצת גבאי
Ness
MirLand
דוניץ
Space IL
חילן Hilan
גינדי G השקעות
Aspen
פרשקובסקי
Lesico LTD
Infimer
לחצו כאן לפרטים
Join Us Now


להרשמה לשבוע המיסים של בייקר טילי לחץ כאן

Baker Tilly