דסק אמריקאי ישראלי

הדסק האמריקאי ישראלי הוקם במקורו במטרה להפוך את שירותי ההתמחות בחשבונאות ומיסוי אמריקאי לחלק משירותי הבית הנגישים, הצמודים והפעילים לחברות ישראליות פרטיות הפועלות בארה"ב ולחברות ישראליות ציבוריות הנסחרות בבורסות בארה"ב.

הדסק קובע רף חדש לשירותי ראיית חשבון הן לחברות ישראליות הנסחרות ב- NASDAQ והן לחברות בארה"ב אשר להן עסקים בישראל.

פירמת רואי חשבון ישראלית המבצעת, כיום, עבודה עבור לקוח לו פעילות בארה"ב עשויה למצוא את עצמה חסרת אונים מול לוחות הזמנים וסדרי העדיפות של פירמת ראיית החשבון האמריקאי; נוסף על כך היא נאלצת להתמודד עם הפער העצום בין עלות עבודת הצוות האמריקאי בהשוואה לעלותו של הצוות הישראלי.

זמינותה ומידת היענותה של פירמת רואי החשבון בחו"ל נמצאת ביחס הפוך לגודלה של הפירמה בחו"ל, וסדרי העדיפות שלה אינם תואמים את אלה של חברות ישראליות, לרבות הגדולות שבהן, הנחשבות – בעיניים מקומיות – כבינוניות ו"לא מעניינות" מספיק.

bakertilly הגיעה להחלטה כי על מנת לא להימצא במצב של מתן הבהרות ללקוח מדוע תהליך סיום הביקורת מתארך ומה היא עמדת מחלקת ה- SEC של המשרד בארה"ב; נדרש כי נביא את מחלקת ה- SEC במשרד האמריקאי שלנו אל המגרש הביתי של הלקוח.

הקמת הדסק בשיתוף עם Baker Tilly בארה"ב מאפשרת ללקוחות  אשר התקשורת עם רואי החשבון שלהם בארה"ב הפכה מסורבלת ויקרה להגיע למצב בו רובה של העבודה והתקשורת עם רואי החשבון תתבצע בישראל, בסביבת העבודה הטבעית של הלקוח, ללא פערי שפה, תרבות עסקית, הפרשי שעות, וכל אלה – במחיר "מקומי".

לחצו כאן לפרטים
Join Us Now


להרשמה לשבוע המיסים של בייקר טילי לחץ כאן

Baker Tilly

Share This