עדכון מאת חטיבת הייעוץ האסטרטגי של בייקר טילי

מה הופך קרן השקעה בנדל"ן לקרן מוצלחת?

שנת 2015 הייתה השנה בה נשבר שיא ההון אשר הוקצה להשקעות בנדל"ן בעולם ולמעלה מ-60% מהקרנות הגיעו ליעד הגיוס שלהן או גבוה ממנו בתוך 21 חודשים. 

מניתוח 2015 עולה כי קרנות הנדל"ן שגשגו בשנת 2015 וסיכום נתוני 2016 צפויים להציג תמונה אף טובה יותר.  בישראל שוק הנדל"ן למגורים ולמסחר מהווה גם הוא מקור אטרקטיבי להשקעה וקרנות RE ובתוכן קרנות Reit מוקמות ומגייסות בישראל. מתוך סקר רחב היקף אשר נעשה בשנת 2015 ע"י מספר גורמים שונים עולה כי קרנות אשר הצליחו בגיוס והשקעה הצביעו על קיומה של תכנית אסטרטגית ויישומה כמפתח להצלחתן בשווקי נדל"ן שונים.
התכנית האסטרטגית כללה שני אלמנטים מרכזיים: אסטרטגיה לגיוס מתמיד של הון שתאפשר את קיומה הבריא של הקרן ובמקביל אסטרטגיה לסוג ההשקעות שיעשו ע"י הקרן. שילוב שתי האסטרטגיות יחד עם תכנית פעולה יעילה היוו לדעת הקרנות את אחד מגורמי ההצלחה עבורן בשנת 2015. אנו בחטיבת הייעוץ האסטרטגי מסייעים לקרנות נדל"ן בישראל וכן לעמיתנו ממשרדים אחרים של הפירמה ברחבי העולם.

 

חטיבת הייעוץ האסטרטגי עם מגוון אפשרויות סיוע לקרנות נדל"ן


מכירת Mobileye לאינטל בלמעלה מ-15$B מכה גלים בעולם ומסמנת את הכיוון אליו הולכת תעשיית הרכב העולמית.

אינטל הכריזה על רכישת Moblieye, ולמעשה הוכיחה כי ענקיות החומרה והטכנולוגיה שאינן מתעשיית הרכב מחפשות לחדור לשוק ההולך וגדל. אינטל מעריכה כי שוק הרכבים האוטונומיים יגיע לשווי של B70$ בשנת 2030 ומבקשת דרך רכישה זו וצעדים אסטרטגיים אחרים להטביע את חותמה על התעשייה.
כניסתן של ענקיות טכנולוגיה לשוק אשר עקפו הלכה למעשה של חברות הרכב המסורתיות מזכירה את המהפכה הסלולארית שהובילו דווקא חברות מחשוב תוך שהן משאירות את חברות הסלולאר המסורתיות מאחור. שוק הרכבים העולמי עובר תמורות המשנות את פניו ומגדירות אותו מחדש ועל חברות הפועלות בשוק זה באופן ישיר או עקיף להכין עצמם לשינויים אלו ולהגיב אליהן על מנת למנף את מנועי הצמיחה שמציע השוק ולהתמודד עם האתגרים העתדיים השונים. אנו בבייקר טילי מלווים חברות הזנק וכן חברות טכנולוגיות גדולות בישראל ובעולם בבואם להתמודד עם שוק הרכבים העולמי.

 

כדי להישאר מעודכנים במידע חדש ותובנות על השוק עקבו אחר דף הלינקדין של חטיבת הייעוץ האסטרטגי – הצטרפו אלינו כאן.

לחצו כאן לפרטים
Join Us Now


להרשמה לשבוע המיסים של בייקר טילי לחץ כאן

Baker Tilly

Share This