קשרים בינלאומיים

בייקר טילי הינה חברה בפירמה הבינלאומית Baker Tilly International, המדורגת בין עשרת רשתות ראיית החשבון הגדולות בעולם, ומאגדת כ-165 פירמות ב-145 מדינות ומעסיקה מעל 34,000 איש ברחבי הגלובוס.

היותה של בייקר טילי חברה ברשת הבינלאומית מקנה לה את הנגישות והזמינות לפירמות ראיית חשבון מכל העולם המשתייכות לרשת הבינלאומית ומעניקים לה את הכלים הנוספים למתן ייעוץ מס בינלאומי ושירות בינלאומי בנושאים כגון: מיסוי בינלאומי וקשרים בינלאומיים ברמה יוצאת דופן.

בראש החטיבה הבינלאומית עומד ד"ר איל הורוביץ, רו"ח (משפטן). ד"ר הורוביץ, היו"ר וה- CEO של הפירמה אשר שימש עד לא מכבר כיו"ר אירופה, מזרח תיכון ואפריקה של הרשת הבינלאומית –משמש היום כיו"ר ועדת הכספים של הרשת, חבר במועצה המייעצת וחבר מועצת המנהלים של בייקר טילי אינטרנשיונל.

מיסוי בינלאומי

למחלקת המיסים של בייקר טילי ישראל ניסיון רב בליווי חברות עם פעילות בינלאומית ענפה, ובניית מבנה המס המיטבי התומך בפעילות זו. המחלקה עובדת בשיתוף עם היחידה הבינלאומית של רשת בייקר טילי אינטרנשיונל המרכזת את הטיפול בנושאי מיסוי בינלאומי ומסנכרנת את הפעילות והתוצרים של משרדי הרשת בעולם. דבר זה מקנה למחלקה את הנגישות והזמינות לפירמות ראיית חשבון מכל העולם המשתייכות לרשת הבינלאומית ומעניקים לה את הכלים הנוספים למתן תכנון מס, ייעוץ מס ושירותי מיסוי בינלאומי ברמה יוצאת דופן.

רשת בייקר טילי אינטרנשיונל זכתה בתואר הבינ"ל הנחשב "רשת השנה לשנת 2016" של ה IAB שזהו אחד מהמוסדות החשובים בעולם בתחום החשבונאות והייעוץ, בזכות המאמץ השוטף של כל משרדי הרשת בעולם, לשתף פעולה במגוון רחב של נושאים מקצועיים ויוזמות עסקיות בינלאומית.

האסטרטגיה היא ברורה, להשתמש במערכת הקשרים הבינ"ל והמותג המכובד והמוכר של בייקר טילי, לשיפור מגוון השירותים המוצעים ללקוחות הפירמה:

  • דרך יחידת מיסוי העובדת בשיתוף עם כל חברי הרשת הרלוונטיים, על מנת להעניק ללקוחותיה ייעוץ מס בינלאומי מקצועי ברמה יוצאת דופן.
  • דרך חטיבת הייעוץ האסטרטגי של בייקר טילי ישראל בראשותו של יקי ברנס שמובילה בימים אלו את תחום האסטרטגיה בכל הרשת הבינלאומית ועבור החברים האחרים בעולם.
  • דרך איתור השקעות או חברות רלוונטיות בעולם בהתאם לדרישת לקוחותינו או לחלופין איתור משקיעים עבור לקוחות הפירמה וסטארטאפים.
  • דרך פתיחת דלתות לחברות ונותני שירותים מקצועיים לצרכי פיתוח עסקי של לקוחות הפירמה במדינות היעד הרלוונטיים ועוד…

לחטיבה הבינלאומית, המעניקה שירותי מיסוי בינלאומי, מספר דסקים ייעודיים לשיפור ומיקוד הפעילות מול מדינות עמם יש ללקוחותינו מגוון צרכים והיקף פעילות יותר נרחב בהם דסק בריטי – ישראלי , דסק אמריקאי – ישראלי ודסק קנדי – ישראלי.

לחצו כאן לפרטים
Join Us Now


להרשמה לשבוע המיסים של בייקר טילי לחץ כאן

Baker Tilly