ניהול העבודה מרחוק – עולם חדש של יעילות, מדדים ושקיפות

אחד האתגרים המרכזים שניצבים בפתחו של כל עסק הוא העבודה מרחוק.

המחשבה להעביר שנים של עבודה לענן, ללמד עובדים מגילאים ורקעים שונים כלים טכנולוגים והכל בזמן שאין זמן ללמוד מייאשת ומציבה את התוכניות העסקיות בפני קושי ביצוע מהותי.

אכן, שינוי טכנולוגי מהותי אינו פעולה שנעשת לשם הטכנולוגיה או שמתבצעת בנוסף לכלים היום-יומיים אלא מערכת אינטואטיבית, פשוטה ויעילה, כזו שמעלה חיוך בכל פעם שאנו מסתייעים בה לפתור משימה.
טרנספורמציה דיגיטלית אמיתית אינה קשה, היא מותאמת ומאפשרת לנו לקבל את מה שאנחנו רוצים בדיוק בזמן הנדרש. כך למשל במקרה של ZOOM, האפליקציה אפשרה בדיוק את מה שאנשים רצו – אינטרקציה פשוטה ויעילה מרחוק בלי צורך ללמוד ובלי צורך לחקור, פשוט להתחבר ולהתחיל לתקשר.

כך גם עשו בזמנו חברת אפל עם הטלפונים החכמים, הם היו חכמים מספיק להתאים עצמם אלינו ולא ההיפך, או וואטסאפ שהפכה כל אמצעי אחר למתיש יותר ופחות אפקטיבי – ברגע.

מרחב אחד שבו מרוכזים כל עבודות החברה

מרחב אחד שבו מרוכזים כל עבודות החברה

לפני 4 שנים קמה חברת Manday.com הישראלית ויצרה תהליך דומה בעולם העבודה העסקי – מרחב אחד שבו מרוכזים כל עבודות החברה, אפשר לעבוד עליהם בכל זמן, מכל מקום, וכל אחד יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות ומתי – אף אחד לא מפיל את הכדור.
מאז למעלה מ-110 אלף חברות עושות שימוש במערכת לתכנן, לבצע ולמדוד כל פעולה ופרויקט ארגוני.

חברות עושות שימוש במערכת לתכנן, לבצע ולמדוד כל פעולה ופרויקט ארגוני.

חברות עושות שימוש במערכת לתכנן, לבצע ולמדוד כל פעולה ופרויקט ארגוני.

שותפות עסקית ראשונה מסוגה שנרקמה בין בייקרטילי למאנדי מאפשרת ללקוחות הפירמה להטמיע את המערכת ולקבל ליווי מלא ומותאם עד ליישום מלא, בתוך זמן קצר העבודה הופכת שקופה, ברורה, יעילה ומדודה, אנו מזמינים אותכם לקחת בכך חלק.

מומחה החדשנות שלכם:

אוהד פורן סמנכ"ל פיתוח עסקי וטכנולוגיה בפירמת רואי החשבון Baker Tilly

בוגר MBA – בניהול ופיתוח ארגוני – מצטיין דיקן עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בהקמה ופיתוח תחום המכירות, השירות ופיתוח עסקי של מוצרים ושירותים טכנולוגים מורכבים לשווקים אופקים (פרטי, ממשלתי, מוסדי ומוניציפלי) תוך הגדלה ויעיול הביצועים בצורה אקספוננציאלית.
כישרון יוצא דופן בהבנה ויישום אסטרטגית החברה לפעילות המכירות והפיתוח העסקי עם דגש על צרכי הלקוח ומענה מלא ומותאם לצרכיו השונים. בינואר 2020 אוהד זכה בפרס "בוטסטרפ השנה" מטעם האתר הטכנולוגי Geektime (גיקטיים) על הישגם יוצאי דופן בהגדלת היקף פעילות החברה ללא גיוס כלל.

מעדיפים לדבר? אנחנו גם!

    טלפון. 03-5665006 ✆

    לחצו כאן לפרטים
    Join Us Now


    Baker Tilly